Realty World Türkiye

Ev Ödülü Kampanyamız Kapsamında İlk Tapumuzu Teslim Ettik

Realty World Türkiye olarak gayrimenkul sektöründe dünyada bir ilke imza atarak her ofisimize çekilişsiz kurasız ev kazanma şansı veren bir kampanyayı yürütmekteyiz. 2020 yılının ilk günlerinde başlattığımız kampanya dahilinde, Realty World’e ödenen aylık royalty tutarı karşılığında toplamda 500 bin puana ulaşan her ofisimize bir daire hediye ediyoruz.

Ofislerimiz tarafından büyük bir heyecanla karşılanan kampanyamız kapsamında geçtiğimiz Aralık ayında ilk dairemizi teslim ettik. Aramıza 2020 Ocak ayında katılan başarılı ofisimiz Realty World Dialog Gayrimenkul, 500 bin puana ulaşarak çekilişsiz kurasız ev ödülünü ilk kazanan ofis oldu.

Realty World Türkiye Genel Müdürü Sn. Sinan Şerifoğlu ve brokerlarımız Sn. Übeyt Işık ve Sn. Selma Arabacı’nın katılımlarıyla gerçekleşen canlı yayında tapu teslim törenimizi yaptık. Eğlenceli geçen tapu teslim törenimiz sonrası brokerımız Sn. Übeyt Işık’tan konuyla ilgili düşüncelerini aldık. Aldığı ev ödülüyle çok mutlu olan brokerımız “Diğer markalarda ve markasız olarak faaliyet gösteren broker arkadaşlara bir tavsiyede bulunmak isterim. Realty World’ü seçerek aileye katıldığım günden şu ana kadarki hissiyatım şudur: Realty World Türkiye beklentilerinizi karşılayarak sizleri memnun edecek bir markadır. Marka değiştirmek isteyen veya markalı emlakçı olmak isteyenler; bir an önce hesabınızı kitabınız yapın, Realty World Ailesine katılın ve işin sonunda kazançlı çıkın” dedi. Bizlere olan inancı ve disiplinli çalışarak markamızı en iyi şekilde temsil etmesinden ötürü bizler de kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Unutmayın, 2022 Eylül ayında son bulacak kampanyamızda, 500 bin puana kaç defa ulaşılırsa o kadar adet daireye hak kazanılacaktır. Kampanyamız büyük bir heyecanla devam etmektedir. En yakın zamanda yeni kazananlarımız ve tapu teslim törenlerimizle tekrar sizlerle olacağız.